Старосалтівський ЗДО ”Барвінок-100”, Старий Салтів
Чугуївського району Харківської області

Наші досягнення

Досягнення ЗДО я/с «Барвінок-100»

 

         2006-2009

На підставі наказу Харківської державної адміністрації від 21.04.2006 № 217 «Про організацію та проведення дослідно-експериментальної роботи в Харківській області», мав статус експериментального дошкільного навчального закладу. Проблема, над якою працював заклад,  – «Створення позитивного психоемоційного комфорту в групі.»

Нагороджений грамотою відділу освіти  за І місце в підготовці до нового навчального року.

          2009-2010

Участь в Харківській обласній  виставці – ярмарку  педагогічних ідей та технологій :

 • вихователь - методист  Хмельової Л.М. по темі  «Активні методи навчання педагогічних кадрів» диплом ІІІ ступеня
 • музичний керівник Богдан Л.О. на « Розвиток музичних здібностей у дітей дошкільного віку»

Нагороджений грамотою відділу освіти  за І місце в підготовці до нового навчального року.

Завідувач Курсачова Г.С. отримала звання «Відмінник освіти України».

       2010-2011

Участь в ХХІІІ обласній  тематичній  відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття». «Розвиток якісної дошкільної освіти м. Харків ХАНО». Диплом  ІІІ ступеню.

Участь в ХVІІ обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій 2011 року:

 • завідувач ДНЗ Курсачова Г.С «Створення позитивного психологічного комфорту в дитячому колективі»
 • вихователь - методист  Хмельової Л.М. по темі  «Активні методи навчання педагогічних кадрів»
 • музичний керівник Богдан Л.О. на «Розвиток музичних здібностей у дітей дошкільного віку».
 • практичний психолог Цибуковська Н.О. «Психологічна школа для педагога».
 • вихователь Камишнікова Т.В. «Ігротерапія у мовленнєвому розвитку дитини – дошкільника»
 • вихователь Чаплієва Л.Я. «Емоційно – ціннісний розвиток в спілкуванні старших дошкільників».

20 серпня 2010 р завідувач ДНЗ Курсачова Г.С. була делегатом   на засіданні колегії   Міністерства освіти та науки України.

5 листопада 2010 року завідувач ДНЗ Курсачова Г.С була делегатом І Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників дошкільної освіти у місті Києві.

       2011-2012

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Обов'язкова освіта 5ти річних в умовах різних форм її здобуття», що відбувся  в квітні 2012 році  в м. Харків при ХАНО.

Участь в професійному конкурсі „Вихователь року” в номінації «Практичний психолог». ( практичний психолог Цибуковська Н.О.)

Нагороджений грамотою відділу освіти  за ІІ місце в підготовці до нового навчального року.

14 березня 2012 року завідувач ДНЗ Курсачова Г.С була делегатом парламентських слухань «Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання», що відбувалися у Верховній Раді України.

       2012-2013

Нагороджений грамотою Вовчанської райдержадміністрації, Вовчанської районної ради  за І місце в підготовці до нового навчального року.

           2013-2014

Нагороджений грамотою Вовчанської райдержадміністрації, Вовчанської районної ради  за І місце в підготовці до нового навчального року.

Завідувач Курсачова Г.С нагороджена грамотою Департаменту науки і освіти Харківської державної адміністрації.

Заклад отримав Подяку від Департаменту науки і освіти Харківської державної адміністрації.

Участь у Всеукраїнському  фестивалі дитячого театрального мистецтва (завідувач Курсачова Г.С., музичний керівник Богдан Л.О., березень 2014р.)

Участь у Всеукраїнському огляді конкурсі  на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України (завідуюча Курсачова Г.С., інструктор з фізичної культури Дебела Л.Ю., січень 2014р.).

Учасники районної та обласної виставки ярмарки педагогічних ідей (січень 2014р.),

 • завідуюча Курсачова Г.С. «Управлінська діяльність на сучасному етапі», ( диплом І ступеня відділу освіти);
 • муз керівник Богдан Л.О. та практичний психолог Цибуковська Н.О. «Співпраця музичного керівника з практичним психологом»,
 •  вихователь Кучерява Т.І. «Розвиток пізнавальної активності дітей в процесі пошуково-дослідницької діяльності».,
 • вихователь Куценко І.Л. «Пісочна терапія».

          2014-2015

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» в номінації «Досвідчений вихователь». ( квітень 2015р вих.Камишнікова Т.В.)

На базі закладу щорічно проводяться районні наради керівників, семінари, методичні об’єднання педагогічних та інших працівників - дошкільників району.

Вихователь-методист Хмельова Л.М. та музичний керівник Богдан Л.О. є керівниками районних методичних об’єднань.

Я є членом обласної ради – це теж досягнення!

            2015-2016

Участь в обласних нарадах:

 • Міжнародний проект «Освіта ХХІ століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства». Основи мнемотехніки (26.10.2015р.);
 • Авторський семінар – тренінг «Культура добросусідства» в рамках проекту «Розвиток міжкультурної освіти в Україні» за підтримки Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин ( з 27.03. по 01.04.2016р.). Вихователь – методист Хмельова Л.М. отримала відповідні сертифікати.

Відповідно до Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 13.01.2009 №3 «Про організацію державної атестації навчальних закладів Харківської області», наказів відділу освіти №340 від 24.12.2014 «Про проведення атестаційної експертизи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району у 2016 році, №315 від 31.12.2015 «Про внесення змін до наказу відділу освіти №56 від 17.03.2015 «Про проведення атестаційної експертизи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району у 2016 році» та №43 від 01.02.2016 « Про внесення змін до наказу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 10.12.2015 №282 «Про створення атестаційної комісії для проведення державної атестації Старосалтівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) загального типу «Барвінок-100» Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області» здійснена атестаційна експертиза закладу

На базі закладу щорічно проводяться районні наради керівників, семінари, методичні об’єднання педагогічних та інших працівників - дошкільників району.

Вихователь-методист Хмельова Л.М. та музичний керівник Богдан Л.О. є керівниками районних методичних об’єднань.

        2016-2017

Працівники дошкільного закладу брали участь в обласних  семінаріах :

 • проект «Вчимося жити разом»-жовтень,2016р.,практичний психолог Цибуковська Н.О.,(у листопаді 2016р. вихователями спільно з практичним психологом Цибуковською Н.О. проведені комплексні розвивальні заняття за парціальною програмою "Вчимося жити разом" ),   
 • «Впровадження ідей освіти сталого розвитку» при Харківській академії безперервної освіти  (листопад 2016р., вихователь-методист Хмельова Л.Н., лютий 2017р. вихователь-методист Хмельова Л.М.,вихователь Камишнікова Т.В.),
 • дводенний семінар  на базі Вовчанського районного відділу освіти «Садочок-простір дружній до дитини» ( березень 2017р.,вихователь-методист Хмельова Л.М., вихователі Камишнікова Т.В., Конєва Т.Д., Кучерява Т.І.), учасники отримали відповідні сертифікати.

Нагороджений грамотою  відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної радиза І місце в підготовці до нового навчального року.

         2017-                          2018                           

Відвідування   обласних семінарів :

 • засідання ТТК «Інтерактивне спілкування»  при Харківській академії безперервної освіти  «Впровадження ідей освіти сталого розвитку» (листопад 2017р.,  вихователь-методист Хмельова Л.М.,вихователь Камишнікова Т.В. виступ з презентацією, підготовка  і здача матеріалів  за темою «Птахи- наші друзі»),
 •   участь в науково-практичному  інтернет семінарі для  вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти «Формування у дітей дошкільного віку граматичної компетенції шляхом розвитку граматично правильного мовлення» ( лютий, квітень 2018р.) ,
 • дводенний науково-практичний семінар по проекту «Впевнений старт»           ( 26.02.-27.02.2018р,вихователь-методист Хмельова Л.М.),
 •   зустріч учасників спецкурсу «Культура добросусідства на шляху до «Нової української школи»( 10.04.2018р. вихователь-методист Хмельова Л.М.).
 • На базі нашого закладу проведено тренінг для вихователів  ЗДО та вчителів початкових класів по впровадженню програми «Впевнений старт»( 27.04.2018р., вихователь-методист Хмельова Л.М.

Стали переможцями  обласного конкурсу міні проектів  розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в номінації  «Добробут та розвиток громад»

Танцювальна група дівчаток з групи старшого дошкільного віку стали переможцями в творчому  конкурсі «Зірочки Салтівщини», де отримали I місце в жанрі «Хореографія».                                           

        2018 - 2019

 

 • «Втілено в життя міні-проєкт «Зелений дивоцвіт озера» (1 етап) – Обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради
 • Реалізовано міні – проєкт «Громадського бюджету участі Старосалтівської селищної ради»:                                                     

«Весела доріжка – зручний тротуар»- --«Облаштування травмобезпечним покриттям багатофункціонального майданчика»

 • На базі закладу щорічно проводяться наради керівників, семінари, методичні об’єднання керівників та інших працівників – дошкільників ОТГ
 • Вихователь-методист Хмельова Л.М. є керівником методичних об’єднань для вихователів Старосалтівської ОТГ

          2019 - 2020

 

 • Втілено в життя міні – проєкт «Зелений дивоцвіт озера»            (2 етап) – Обласний конкурс розвитку територіальних громад  «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради
 • На базі закладу щорічно проводяться наради керівників, семінари, методичні об’єднання керівників та інших працівників – дошкільників ОТГ
 • Завідувач Курсачова Г.С. – член Харківської обласної ради керівників дошкільних закладів.
 • Участь у творчому конкурсі «Зірочки Салтівщини»:                     

- Вокальний жанр дітей старшої групи – І місце;

-Жанр «Хореографія» - дівчатка ІІ молодшої групи отримали - І місце.

 • Стали переможцями конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Громадський бюджет участі Старосалтівської селищної ради»:                                                      
 •   №1- «Павільон для найменших»;                                                      
 •  №2- «Весела доріжка- зручний тротуар»;                                       
 •   №3- «Старт для екологічно-чистої енергетики в смт Старий Салтів».

           2020 - 2021

 • Участь у творчому конкурсі «Зірочки Салтівщини»:                      

   -Вокальна група дітей середньої групи – І місце;

   - Жанр «Хореографія» - дівчатка старшої групи отримали приз з номінації «Яскравий образ»;                                                                                                                                                     Оригінальний жанр – діти старшої групи отримали спеціальний приз.

Вихователь-методист Хмельова Л.М. є керівником методичних об’єднань для вихователів Старосалтівської ОТГ.

Учасники Міжнародного заняття доброти в рамках Благодійної організації  «Благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України – Куценко І.Л., Кучерява Т.І., Камишнікова Т.В., Квакіна А.В., Дрозд О.О. – отримали сертифікат.

Участь в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» - вихователь Дрозд О.О.

Участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка дітей з особливими освітніми потребами  «Я дитина! Я малюю!» - керівник гуртка по зображувальній діяльності Ткачова Н.П.

 

 

 

 

                                                                                 


Наші випускники.

Наші випускники


 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *