Старосалтівський ЗДО ”Барвінок-100”, Старий Салтів
Чугуївського району Харківської області

Історичний нарис

                                                                               

Старосалтівський ЗДО я-с «Барвінок-100»

( історична довідка)

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи.

      Старосалтівський заклад дошкільної освіти я-с «Барвінок-100» також є частинкою історії своєї країни, рідного селища, освітянської родини. А творці цієї історії – люди : колектив закладу і діти, його вихованці, та їх батьки.

     На вулиці Садовій  в розкішній зелені дерев та кущів потопає світла, затишна двоповерхова будівля, яка кожного дня наповнюється дзвінкими дитячими голосами!

     Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок-100» було засновано  11 серпня 1983 року  В.о «завод ім Малишева» в смт. Старий Салтів. У листопаді 1993р. дошкільний навчальний заклад передано у комунальну власність Старосалтівській селищній раді.

     За свою 38-річну  історію в закладі виховавано  не одне покоління дошкільнят.

Колектив  закладу разом з батьками створили всі умови, щоб дітям було затишно, цікаво, комфортно, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями. 17 педагогів і 17 працівників обслуговуючого персоналу забезпечують результативну та ефективну роботу. Демократичні процеси у роботі колективу, його злагодженість, конструктивні дії, атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння, високе почуття відповідальності та старанність сприяють підвищенню рівня освітньо-виховного процесу, діяльності у цілому.У співпраці з батьками вихованців працівники закладу створювали розвиваюче середовище для дітей

      Садок – весела дружна гра, навчить малят і розуму, й добра… Веселий гомін,      усміхнені обличчя, великі сльози, мов горох – це світ дитинства, світ емоцій, як нам важливо знати й розуміти їх. Об'єднує нас те, що родом ми з дитинства.

    Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом пяти років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі...

Колектив нашого закладу дошкільної освіти  прагне, щоб усі батьки, віддаючи своїх малят, знали: тут цікаво й захоплююче дитині, її вміло виховують і навчають, тактовно спілкуються з нею, пригорнуть, поцілують і допоможуть. Високопрофесійний колектив давно уже створив атмосферу домашнього комфорту, сімейного затишку й любові, дружніх стосунків, хорошого настрою.

Ми розуміємо свій моральний обов'язок, а тому живемо в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків. Ми робимо все необхідне для того, щоб дітям було цікаво, радісно в дитячому садку, щоб вони росли здоровими і щасливими.

 В жовтні 2019 року у закладі створена інклюзивна група з метою забезпечення умов дітям з особливими освітніми потребами, в тому числі дітям з інвалідністю. В групі діти з особливими освітніми потребами  розвиваються,  навчаються спільно зі своїми однолітками, з ними   організоване проведення  корекційно-розвиткової роботи .

Завдяки постійній турботі, винахідливості, невтомній праці колективу, наш садок став другою домівкою для малечі!

Хотілося, щоб спогади про наш заклад були лиш радісні для всіх!

Наразі, працівники та діти розмірковують над тим, яким має бути наш заклад у майбутньому.      

                                               

 


 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *