Старосалтівський ЗДО ”Барвінок-100” Старосалтівської селищної ради, Старий Салтів
Чугуївського району Харківської області

Кабінет практичного психолога графік роботи

Фото без опису

Практичний психолог в закладі дошкільної освіти

                            Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

                                                                         ГРАФІК РОБОТИ                                                                                                           практичного психолога  закладу дошкільної освіти                               я/с «Барвінок - 100» Цибуковської Наталі Олександрівни на 2019-2020 н.р. 

Перерва – 12.00 – 13.00

Дні тижня

Інтервали робочого часу

з___год

по ___год

Понеділок

8.00

17.00

Вівторок

8.00

17.00

16.00-17.00

Консультації для батьків

Середа

8.00

17.00

Четвер

8.00

17.00

П`ятниця

7.30

16.30

7.30-9.00

Консультації для батьків

 

Для чого потрібен психолог?

Можна сказати, що до психологів всі вже звикли. Ці фахівці допомагають вирішувати особистісні проблеми, проводять психологічне тестування, тренінги, навчальні ефективно спілкуватися і вирішувати конфлікти, складають психологічні портрети і характеристики і багато чого іншого. Але все це стосується, в першу чергу, дорослих людей.

А чим же займаються дитячі психологи? У яких ситуаціях батькам може бути корисна, а в яких просто необхідна консультація цього фахівця?

Якщо є якась тривога за свого малюка, візит до психолога допоможе розібратися з ситуацією і з емоційним станом дитини об'єктивно. Виявити причини виникаючих труднощів, якщо вони є. Врешті-решт, адже не вважається чимось негожим відвідувати стоматолога для перевірки і необхідної профілактики. Чомусь про психологів ж іноді зберігається така думка, що візитом до цього фахівці підтверджують свою «ненормальність». Це, звичайно ж, не так: психолог, взагалі, за визначенням, працює тільки з психічно здоровими людьми. 

Інший випадок виникнення необхідності звернутися до дитячого психолога часто співпадає з так званими віковими кризами у розвитку дитини (рік-півтора, три-чотири, шість-сім і підлітковий період). Що відбувається в ці моменти? Віковий криза означає, що в розвитку людини відбувається різкий стрибок, що щось радикально змінюється. Мама й тато ж не встигають звикнути до цих змін, не враховують їх у спілкуванні, використовують виховні прийоми, вже не дієві в нових умовах. Все це накладається на підвищену емоційність дитини, характерну для перехідних періодів.Капризи, агресія, впертість дитини - і почуття безпорадності у батьків. Цілком природна реакція - звернутися до фахівця. І це справді може допомогти. Психолог допоможе розібратися в суті виниклих труднощів, підкаже виховні прийоми, а при необхідності позайматися з дитиною, щоб допомогти йому подолати непростий період. 

                                                                     Фото без опису


 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Логін: *

Пароль: *