ДНЗ я-с «Барвінок-100», Старий Салтів
Вовчанського району Харківської області

Основні напрями діяльності

Завдання на навчальний рік та оздоровчий період

Виходячи з положень Закону України “Про дошкільну освіту”, Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), Листа МОН Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2018/2019 навчальному році» від  13.06.2018 № 1/9-32 з метою підвищення якості дошкільної освіти її сталого інноваційного розвитку та враховуючи аналіз освітньої та методичної роботи за 2017/2018 навчальний  рік, педколектив дошкільного  закладу визначає такі

Основні завдання на 2018/2019 навчальний рік:

  1. Задовольнити потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти з метою формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми, створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти.
  2. Забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи та реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі.
  3. Організувати  сучасне  освітнє  середовища дошкільного навчального закладу, сприятливе  для формування гармонійно розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  4. Реалізувати завдання з виховання у дітей любові до України, формування рис громадянина української держави, розвиненої духовності, моральності. 
  5. Продовжувати роботу з формування в дітей елементів здоров'язберігаючої компетентності та активної життєвої позиції щодо власної безпеки.

Розвивати емоційно-ціннісне та відповідальне екологічне ставлення до природного довкілля  дошкільників шляхом оновлення системи освітньої діяльності, побудованої на принципах сталого розвитку.                                                                                                                             

                                                                 

 

 

 


 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *