ДНЗ я-с «Барвінок-100», Старий Салтів
Вовчанського району Харківської області

Оголошення

           Нехай у вашій родині панує любов та злагода!            Бережіть своїх рідних, вони справжнє багатство!

 

 

 

                                                                          

                      

              

         

Шановні батьки, діти та відвідувачі сайту!                                   Вітаємо Вас  з Днем захисту дітей!                             Бажаємо  поринути     у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості. Нехай   ваші родини будуть   міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай лунає   дитячий сміх,   народжуються надії і здійснюються мрії!                                                  Бережіть себе, адже сім'я — це головне!

 

 

                                   

З Днем Перемоги!               

 Щиро вітаємо Ветеранів війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками.
Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя.
Мирного неба Вам та Вашим родинам!    

 

 

 

                          Дорогі жінки! Милі мами!
Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері!           Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

 

 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО

Увага! Кабінет  Міністрів України продовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. Таким чином, ЗДО «Барвінок-100» Старосалтівської селищної ради" продовжує карантинні заходи до відповідного терміну.

ВИХОВАНЦЯМ ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАТИ

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

                                          Увага! Карантин в Україні продовжили до 31 липня.

 

 

     

                                                                         

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *