ДНЗ я-с «Барвінок-100», Старий Салтів
Вовчанського району Харківської області

Дні здоров'я

                                                     

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

У системі заходів, що проводяться в ЗДО я-с «Барвінок-100» спрямованих на зміцнення здоров’я, покращання фізичного  розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце займає день здоров’я. Основна мета дня здоров’я – охопити всіх вихованців групи різними фізкультурними заходами. Ми його проводимо протягом усього дня: зранку – ігри середньої рухливості (під час прийому дітей), ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури (інші навчальні заняття в цей день не проводяться), під час прогулянок планують різноманітні змагання в іграх та вправах спортивного характеру, іграх-естафетах (для дітей старших груп), розваги-атракціони, виконання фізичних вправ (біг, стрибки, метання, лазіння).

ФІЗКУЛЬТУРНІ СВЯТА

У системі фізичного виховання дітей у дошкільному закладі я-с»Барвінок-100» чільне місце займають фізкультурні свята, спрямовані на комплексну реалізацію широкого кола оздоровчих та виховних завдань. Фізкультурні свята спрямовані на виховання у дітей інтересу до активної рухової діяльності, а також залучення їх до виконання різноманітних цікавих фізичних вправ, рухливих та спортивних ігор, атракціонів.

Участь у фізкультурних святах сприяє виявленню самостійності та ініціативи у виконанні рухових завдань, досягнення кращих результатів в умовах змагань, виховання колективізму, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості та інших морально-вольових якостей.  Педагогічним колективом організовуються цікаві конкурси, змагання, в яких приймають участь діти разом зі своїми батьками. Свято сприяє покращенню бадьорого настрою, бажанню приймати активну участь батьків у житті дошкільного закладу, пропаганді здорового способу життя серед широких верств населення.   

    

     

                                                                                                                                                                                                                                                           

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *